podsumowanie w jednym zdaniu

podsumowanie w jednym zdaniu mojego życia 2023

Tak, z całą pewnością mogę powiedzieć, że to był najgorszy rok w moim życiu. Nawet nie wiem co mam podsumować. Cały 2023 rok zmieści się w jednym zdaniu- nawrót depresji, nowotwór, śmierć babci i znikający facet. To w sumie niesamowite, że przeszłam płynnie z jednego znikającego człowieka do drugiego…  Marzy mi się chociaż jeden rok takiego płynnego szczęścia, kiedy wiecie… z jednego szczęścia wchodzę w drugie. Potrafię jednak znaleźć pozytywy tego tragicznego roku  (tabletusie pozwalają dostrzegać jednak jakieś pozytywy).  Dzięki wszystkiemu, co się wydarzyło w ubiegłym roku wiem, że mam przy sobie ludzi, którzy bardzo chcą, żebym była.

Od wielu lat życzyłam sobie, żeby nadchodzący rok nie był gorszy od poprzedniego. Niestety się nie sprawdzało. Tak więc na kolejny rok życzę sobie po prostu, żeby przetrwać. Działam, cały czas idę. Nie boję się. Nie mam po prostu już wiary. Może wróci?

To Wam życzę wiary w takim razie. I siły, żeby nie oszaleć.
Szczęśliwego Nowego Roku!

4 odpowiedzi na “podsumowanie w jednym zdaniu”

  1. Przykro to czytać 🙁 mam nadzieję, że jednak ten rok będzie dla Ciebie znacznie lepszy, że limit nieszczęścia już się wyczerpał i będzie tylko lepiej 🙂

    Dla mnie rok 2023 był trudny. Zdrowie trochę nawalało, musiałem zmieniać pracę, przez pewien czas byłem bez pracy i bez dochodów, remont, który ciągnął się w nieskończoność… powoli jednak wychodzę na prostą.

    Także, Chomikowa, najlepsze życzenia, by rok 2024 był dla Ciebie pomyślny – samych miłych wspomnień! 🙂

    1. Remont- to jest to, co bardzo lubię 🙂 Wiem, że początki są bardzo trudne, ale efekt wart wszystkiego. Za życzenia nie dziękuję, żeby nie zapeszyć… I dla Ciebie wszystkiego, co dobre w nowym 2024 roku! 🙂 Niech będzie po prostu dobrze.

  2. Wobec tego trwaj, działaj i może radość życia się odnajdzie w tym roku, Chomikowo.
    U nas ten rok też nie był wspaniały, ale ten może być gorszy. Albo lepszy, kto go wie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.